Tétel

Kikiáltási ár:

11 000 Ft

Leírás:

Lengyelország 1983. "A bécsi török ostrom 300. évfordulója" jelzett Ag emlékérem, előlapján Sobieski János király, hátlapján Mária a gyermek Jézussal. Szign.:Ewa Olszewska-Borys. Eredeti tokjában (42,67g/0,916/45mm) T:1- kis patina Poland 1983. "300th Anniversary of the turkish siege of Vienna" marked Ag commemorative medallion, King John Sobieski on the obverse, on the reverse Mary with the child Jesus. Sign.:Ewa Olszewska-Borys. In its original case (42,67g/0,916/45mm) C:AU small patina

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pk