Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 46 és 19 cm, nett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~500034/Aranyozott-ezustAg-nyaklanc-plus-karkoto-jelzett-h-46-es-19-cm-netto-21-g~II2643985
2643985
19117
419
Jewellery and precious metal items
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 46 és 19 cm, nettó: 21 g
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: