Aranyozott ezüst(Ag) kis urna hamuzó, jelzett, m: 7 cm, nettó: 84,2 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~500034/Aranyozott-ezustAg-kis-urna-hamuzo-jelzett-m-7-cm-netto-84-2-g~II2644339
2644339
19121
419
30000
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) kis urna hamuzó, jelzett, m: 7 cm, nettó: 84,2 g
: karap_norbert