Aranyozott ezüst(Ag) karkötő + nyaklánc, jelzett, h: 44,5 és 19 cm, ne... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~500034/Aranyozott-ezustAg-karkoto-plus-nyaklanc-jelzett-h-44-5-es-19-cm-netto-17-8-g~II2643969
2643969
19114
419
6500
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
6 500 Ft 17,57 EUR , 19,12 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) karkötő + nyaklánc, jelzett, h: 44,5 és 19 cm, nettó: 17,8 g
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: