11754.
419. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
14 000 Ft
37,84 EUR, 41,18 USD
Kelemen Kristóf: Nő. Terrakotta, jelzett, Kopásnyomokkal, m:46cm