Jelzés nélkül: Kohász. Fém, kopott, márvány talapzaton. M: 28cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500010/Jelzes-nelkul-Kohasz-Fem-kopott-marvany-talapzaton-M-28cm~II2647650
2647650
11762
419
Sculptures, statuettes, plaques
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Kohász. Fém, kopott, márvány talapzaton. M: 28cm
: nagy_andras