Reklám Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2644327
13765
419
Advertisement
cca 1960 Mercedes-Benz L/LK/LS 330 teherautó angol nyelvű, színes, illusztrált reklám prospektusa, kihajtható, 4 p. 2644994
13766
419
Advertisement
cca 1930-1940 Bergmann Elektricitäts-Werke AKtiengesellschaft Berlin. Elektrischer Antrieb von von Kleinkraft Hebezeugen. hn, én., nyn, német nyelvű, illusztrált prospektus, a címlapon "Blau és Lukács" budapesti egyedárusítók bélyegzéseivel, szakadt, foltos, 16 p. A 2649955
13767
419
28000
Advertisement
Cca. 1990 Coca-Cola reklám tükör, keretben, hibátlan. Kereten sérülés. 58X60 cm 2649956
13768
419
Advertisement
Cca. 1990 Gösser reklám tükör, keretben, hibátlan. Kereten sérülés. 48X37 cm 2650317
13769
419
Advertisement
Cca. 1990 Chocolat Menier reklámtbla 40x30cm 2650315
13770
419
Advertisement
Cca. 1990 Sierra Tequila reklámtábla, 48x34cm 2650314
13771
419
Advertisement
Cca. 1990 Almdudler fém reklámtábla, 34x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft