1908 Interparlamentáris Unió 15. Berlini konferenciája résztvevőinek névsora és szállásának címe országonként csoportosítva. / Conference of the Interparlamentaric Union in Berlin. List of the members and their places to stay. 18p.
cca 1908 Magyar Nyelv folyóirat szerkesztőségének nyomtatott egy oldalas levele, amelyben kérik a népies kifejezések gyűjtését és elküldését. Bérczi (Brüller) Fülöpnek (1859-1936) postázva, aki Orosházán az izraelita népiskolán tanított, majd igazgatóként dolgozott, nyelvészeti cikkei jelentek meg a M. Nyelvőrben (1898. 1913). Eredeti Magyar Nyelvtudományi Társaság fejléces, sérült borítékjában.
1910 A M. kir. Diósgyőri Vas- és Acélgyár története 1765-1910, német nyelven, Szelényi és Társa Nyomda, Miskolc, a gyár látképével és épületeinek térképével, alul a lapok foltosak, vászonba kötve, 85p
cca 1910-1920 Rétay és Benedek vallási kegytárgyboltjának árukatalógusa, hiányzó borítóval, címlappal, foltos, néhány szakadt, sérült lappal, az első és az utolsó lap meg van (3/4., 173/174.), de leszakadt, sérült, ceruzás bejelölésekkel, 5-172 p.