Nyomtatványok

Tételek száma: 449

1906 Az Ujság album-naptára, ajándékul előfizetőinek az 1907-ik esztendőre. Bp., Athenaeum, (14) p. Kissé sérült, foltos lapokkal.
14366.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1906 2 db svájci és német hotel képes fejléces levél: Grand Hotel Victoria St. Beatenberg, Sanatorium Wehrwald im Schwarzwald
14367.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1907 A Nagyváradi Kir. Kath. Jogakadémia juniálisának meghívója, hajtott
14368.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1908 Interparlamentáris Unió 15. Berlini konferenciája résztvevőinek névsora és szállásának címe országonként csoportosítva. / Conference of the Interparlamentaric Union in Berlin. List of the members and their places to stay. 18p.
14369.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1908 Magyar Nyelv folyóirat szerkesztőségének nyomtatott egy oldalas levele, amelyben kérik a népies kifejezések gyűjtését és elküldését. Bérczi (Brüller) Fülöpnek (1859-1936) postázva, aki Orosházán az izraelita népiskolán tanított, majd igazgatóként dolgozott, nyelvészeti cikkei jelentek meg a M. Nyelvőrben (1898. 1913). Eredeti Magyar Nyelvtudományi Társaság fejléces, sérült borítékjában.
14370.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1910 A M. kir. Diósgyőri Vas- és Acélgyár története 1765-1910, német nyelven, Szelényi és Társa Nyomda, Miskolc, a gyár látképével és épületeinek térképével, alul a lapok foltosak, vászonba kötve, 85p
14371.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1910 Circus Tanti programja, hajtott, kis szakadással
14372.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1910 Kitöltetlen táncrend
14373.

cca 1910 Kitöltetlen táncrend

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1910 Barta-féle térképjelző zászlócskák táblázat, 2 db, hajtott, vágott
14374.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1910 A nagyváradi Premontrei Főgimnázium önképző körének 2 db meghívója
14375.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1910 Budapest, kilátás a Gellérthegyről, nagyméretű panorámakép, hajtott, kis szakadásokkal, 18x55 cm
14376.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910-1920 Rétay és Benedek vallási kegytárgyboltjának árukatalógusa, hiányzó borítóval, címlappal, foltos, néhány szakadt, sérült lappal, az első és az utolsó lap meg van (3/4., 173/174.), de leszakadt, sérült, ceruzás bejelölésekkel, 5-172 p.
14377.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft