Nyomtatványok Tételek száma: 449
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2644246
14342
419
Printed Materials
cca 1900-1910 Wien (Bécs), Ludwig Riedl's Café de l'Europe kávéház többnyelvű ismertető kiadványa, dekoratív szecessziós litho borítóval, a borító foltos, 52 p. 2602369
14343
419
Printed Materials
cca 1900 Bécsi hölgy, divatillusztráció (Die Wienerin, Stock im Eisen Equitable-Palais). Színes litográfia, a lap szélein kissé sérült, 37x25 cm 2630242
14344
419
Printed Materials
cca 1900-1910 Kalapos hölgy, színes litográfia, újságkivágás, kartonra ragasztva, 24,5x15,5 cm 2649564
14345
419
Printed Materials
cca 1900-1910 10 db dekoratív szecessziós nyomat, allegóriákkal. Körbevágva, egyik kissé sérült. Lapméret: 31x24 cm körül 2649479
14346
419
Printed Materials
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db szecessziós, historizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Lapok széle részben kissé sérült és kissé sérült. Lapméret: 35x25 cm 2646222
14347
419
Printed Materials
cca 1900-1920 6 db színes litográfia a Meyers Konversations-Lexikonból (6. kiadás), állat- és növényvilág, vegyes állapotban, 30,5x24,5 cm 2646256
14348
419
Printed Materials
cca 1900-1920 Ókori, középkori és kora újkori építészet, 12 db melléklet a Meyers Konversations-Lexikonból (6. kiadás), 30x24,5 cm 2621337
14349
419
Printed Materials
cca 1900-1930 Barmen, Villa Dicke, és Baden-Baden Villa Kessler fotói, 2 db nyomat, 44x32 cm és 32x43 cm 2621367
14350
419
Printed Materials
cca 1900-1930 Stuttgart, Wohnhaus, és Köln, Domhotel fotói, 2 db nyomat, 44x33 cm és 32x45 cm 2621384
14351
419
Printed Materials
cca 1900-1930 Köln, Central-Bahnhof fotója, nyomat, 33x44 cm 2621405
14352
419
Printed Materials
cca 1900-1930 Nürnberg, Hotel Deutscher Kaiser és Neues Postgebäude fotói, 2 db nyomat, 46x31 cm és 45x33 cm 2621440
14353
419
Printed Materials
cca 1900-1930 Frankfurt a. M., Geschäfthaus des Generalanzeigers der Stadt Frankfurt a. M. fotói, 2 db nyomat, 46x33 cm és 46x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft