Ambrus jelzéssel: Balatoni nádas. Olaj, vászon. Keretben. 38x29 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Hajozas-Balaton~500029/Ambrus-jelzessel-Balatoni-nadas-Olaj-vaszon-Keretben-38x29-cm~II2616268
2616268
13849
419
Ships Balaton
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Ambrus jelzéssel: Balatoni nádas. Olaj, vászon. Keretben. 38x29 cm