2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Harmat-Sík: Szent vagy, Uram! Az imarészt szerk.: Dr. Gigler Károly. Bp., 1941, Magyar Kórus, 255+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, a kötéstáblákon gyöngyház hatású bakelit bevonattal, aranyozott lapélekkel, kartontokban.