Széchényi Zsigmond 2 műve:
Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vadaszat~1000011/Szechenyi-Zsigmond-2-muve--Hengergo-homok-Sivatagi-vadasznaplo-Bp-1964-Szepirodalmi-K~II2649963
2649963
17133
419
Books: Hunting
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Széchényi Zsigmond 2 műve:
Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.;
Afrikai tábortüzek. Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Bp, 1966, Szépirodalmi. Negyedik kiadás. A szerző felvételeivel. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben.;
: tg
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: