Dr. Szontagh Miklós: Tátra-kalauz. Singer és Wolfner 1905 körül. III.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000004/Dr-Szontagh-Miklos-Tatra-kalauz-Singer-es-Wolfner-1905-korul-III-kiadas-3db-terkeppel-~II2647065
2647065
15036
419
Books: Travelling, Local History
Leírás: Dr. Szontagh Miklós: Tátra-kalauz. Singer és Wolfner 1905 körül. III. kiadás. 3db térképpel, az egyik szakadt. Kiadói kopott vászonkötésben.
: scanner