Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000004/Budapest-anno-Fenykepfolvetelek-muteremben-es-hazon-kivul-Bp-1984-Corvina-Gazdag-kep~II2645042
2645042
15095
419
Books: Travelling, Local History
Leírás: Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
: tg