17156.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Simon József Sándor: A spekulatív természettudomány alapgondolatai mint az egységes érzetfilozófia rendszere. Bp., 1904., Athenaeum, XII+421 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel.