17160.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Kubinszky Ernő-Szél György: A kutya. Bp., 1956., Mezőgazdasági. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.