Doby Géza: Mezőgazdasági-chemiai gyakorlatok laboratóriumi könyve. Bp.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000012/Doby-Geza-Mezogazdasagi-chemiai-gyakorlatok-laboratoriumi-konyve-Bp-1941-Renyi-Karoly-~II2566186
2566186
17162
419
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Doby Géza: Mezőgazdasági-chemiai gyakorlatok laboratóriumi könyve. Bp., 1941., Rényi Károly. 2 melléklettel. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor