Hegyi Loránd: Korniss Dezső. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.