L. Menyhért László (szerk.): Stúdió, 1991, Bp., 1991, Magyar Nemzeti Galéria. 333 sztl. oldal. Többek közt Bada Dada, Máriás Béla, Gaál József, Szurcsik József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
5 db képzőművészeti kiadvány: 1980 Labirintus - Ország Lili kiállítása, kiállítási katalógus, Budapesti Történeti Múzeum, 38p. Számos reprodukcióval illusztrált. + Végh András, 2001. + Átváltozások No. 7, 1996. Dada lapszám. + Ioan Bunus, Gelencsér Ferenc, Rosta József, Somlósi Lajos, Budapest Galéria 1991. + Choix d'une collection privée. Sammlungen G.P. und M.E., 1960
Boros Géza: Emlékművek 56-nak. A szerző, Boros Géza (1960-) művészettörténész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált! Bp., 1997, 1956-os Intézet. 286 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Fiziker Róbert: A legendás borostyánszoba. Bp., 2003, Kortina. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Eric Shanes: J. M. William Turner. Bp., 2005, Ventus Libro. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + Belépő a Szépművészeti Múzeumban rendezett Turner és Itália kiállításra.
Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Tóth Gábor Sándor: A. Tóth Sándor. Bábművész, festőművész, grafikus és tanár a Montparnasse-ról. A szerző által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.