Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 307

Salvador Dalí: Elrejtett arcok. Modern Klasszikusok. Ford.: Szántai Zsolt. Szeged,2002,Szukits. Kiadói kartonált papírkötés.
16880.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bizzer István: Kontuly Béla. 1904-1983. Bp., 2003, Mikes Kiadó. Gazdag képanyaggal, Kontuly Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16881.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vadas József: A konstruktőr. Kassák Lajos képzőművészeti munkássága. Bp.,1979, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a lapok egy részén kisebb ázásnyom.
16882.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A szépművészetek könyve. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt., 1184 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban.
16883.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bencsik András: Érintés. Bencsik István művészete. Bp., 2001, Magyar Ház-Kard és Jogar Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16884.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Székely András: A magyar festészet évezrede. Pomáz, 2001, Kolibri. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16885.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Időn túl. A festészet vállalt hagyománya. Szerk.: Muladi Brigitta. Szombathely, 2006, Szombathelyi Képtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16886.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fotó Inkey. Egy fényképész visszaemlékezései. Memories of a Photographer. Szerk.: Kincses Károly. Bp., 1993, Pelikán Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, Inkey Tibor fényképész fotóival illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb gyűrődésekkel.
16887.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Heist, Peter H.: Pierre-Auguste Renoir. 1849-1919. A harmónia álma. Ford.: Boris János. Köln, 1995, Benedikt Taschen / Kulturtrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16888.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Európa szövete. Egy tizennyolcadik századi brüsszeli kárpit kortárs parafrázisai. / Web of Europe. Contemporary Paraphrases of an Eighteenth-Century Brussels Tapestry. Szerk.: Hegyi Ibolya, Schulz Katalin. Bp., 2011, Iparművészeti Múzeum-Dobrányi Ildikó Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16889.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Grimm, Klaus: Régi képkeretek. Korszakok - Típusok - Anyagok. Bp., 2004, Cser. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16890.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
52
Deutsches Museum von Meisterwerken der Naturwissenchaft und Technik. Amtlicher Führer durch die Sammlungen. München, 1925, Knorr & Hirth, 359+(5)+88+(2) p. + 7 kihajtható alaprajzból álló melléklet. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
16891.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft