1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Verne Gyula: Névtelen család. Ford.: Huszár Imre. Verne Gyula Összes Munkái. Bp., 1918, Franklin-Társulat, 450 p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói illusztrált, festett félvászon-kötés, kopottas, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.