2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs V. kötet. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Wolfner-kötés, kopott borítóval, két lap kijár, névbejegyzéssel.