2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Hajdu Miklós: Gileád. Vallomások, elbeszélések. Bp., 1914, Singer és Wolfner (Nap-ny.), 220+(4) p. Kiadói festett egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.