Edgar Wallace Afrika-könyveinek 3 kötete: Kannibálok között; Kalandok... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000022/Edgar-Wallace-Afrika-konyveinek-3-kotete-Kannibalok-kozott-Kalandok-a-kannibalok-foldjen-~II2649275
2649275
17730
419
Leírás: Edgar Wallace Afrika-könyveinek 3 kötete: Kannibálok között; Kalandok a kannibálok földjén; Bosambo. Ford.: Kosáryné Réz Lola, Arányi Erzsébet. Bp., é.n., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: tg