Szepes Mária 4 kötete: A vörös oroszlán I-II.; A Tibeti Orgona. Kozmosz fantasztikus könyvek. Bp., 1984-1987, Kozmosz. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal. + A mindennapi élet mágiája. Vízöntő könyvek. Bp., 1989, Holnap. Első kiadás. Kiadói papírkötés.