Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 396

Bálint Tibor: Fekete Péter. Elbeszélések. Bukarest, 1967, Ifjúsági Könyvkiadó. A borító és a rajzok Surány Erzsébet munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 280 példányban.
17494.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Alexa Károly: A magyar polgár- és a magyar író. Álom, tények, rögeszmék. Bp., 2003., Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés.
17495.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bujtor István: Ezt megcsíptük Oszi.!? [Bp.,1992], Bujtor Film Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17496.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Magasból a mélybe. Latinovits Zoltán levelei Beke Alberthez. Bp., 1996., Mundus. Kiadói papírkötés.
17497.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni. Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés,kiadói papír védőborítóval.
17498.

"A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni". Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés,kiadói papír védőborítóval.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fekete István: Bogáncs. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1988, Móra. Tizedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17499.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fekete István: Hajnal Badányban. Győry Miklós rajzaival. Bp.,1974,Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott papírkötés.
17500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar panteon. Nemzetünk nagyjainak és kiválóságainak a Kerepesi-temetőben lévő sírjai és síriratai. Összeáll.: Dr. Makoldy Sándor. Bp., 1927, a szerző kiadása (Élet-ny.), 37 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
17501.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., [1924], Dante, 204 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.
17502.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kopta Károly: Úton... Bp., 1947, Szárnyaskerék, 398+(2) p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 1000 példányban, ebből 100 példány sorszámozva, a szerző kézjegyével. Számozott (76./100), a szerző által aláírt példány.
17503.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szüle Mihály: Nyaraljon a Sing-Singben; Egy bolond százat csinál. (Egy kötetben). New York, 1960, Duna. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17504.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fekete István: Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1972, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
17505.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft