Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 396

17746.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17747.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db sajtótörténeti kiadvány: Dezsényi Béla, Nemes György: A magyar sajtó 250 éve. I. köt. Bp., 1954, Művelt Nép, 287 p. + XLVIII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban. + Fülöp Géza: Sajtótörténet, sajtóismeret. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, 94 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 630 példányban. + Sajtó, a Magyar Újságírók Országos Szövetségének lapja XXIX. évf., 1988/15. sz., 1988. dec. 12. Tűzött papírkötés.
17748.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17749.

Kikiáltási ár:
800 Ft
vitéz Somogyváry Gyula: A pirossapkás kislány. Regény. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 437+(3) p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány lap kissé foltos.
17750.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szabó Dezső: Az elsodort falu. Debrecen, 1989, Csokonai Kiadóvállalat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, névbejegyzéssel.
17751.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17752.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Pálóczi Horváth Lajos: Álompákász. Egy dzsentri gyermekkora. Örökségünk Könyvtára 2. (A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola kiadványai). Beregszász-Ungvár, 2021, II. RF KMF - RIK-U Kft. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
17753.

Pálóczi Horváth Lajos: Álompákász. Egy dzsentri gyermekkora. Örökségünk Könyvtára 2. (A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola kiadványai). Beregszász-Ungvár, 2021, II. RF KMF - "RIK-U" Kft. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Deák Ferenc válogatott munkái I-II. köt. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: báró Wlassics Gyula. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17754.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Emlékkönyv Melich János hetvenedik születésnapjára. Bp., 1942, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kissé kopottas állapotban.
17755.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Magyar Tudóslexikon A-tól Zs-ig. Szerk.: Nagy Ferenc. Bp., 1998, BETTER-MTESZ-OMIKK. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17756.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Tudományos Akadémia: Köztestületi tagok. 1999. Glatz Ferenc előszavával. Bp., 2000., Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói papírkötésben.
17757.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft