10590.
419. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően osztrák grafikus, XX. sz. első fele: Utcarészlet Steinban (Krems), a Duna mellett (Aufgang in Stein a/D.). Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 19×15 cm