Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 15

5 db vegyes ex libris és kisgrafika tétel, közte jelzettek, 10x10,5 és 17x13 cm közti méretben
10733.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szent Filoména, rézkarc, papír, jelzés nélkül, régi után készült modern metszet, 13x9 cm
10734.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10735.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szücs, Pál (1906-1969) : BUÉK 1937 Schäffer Andor. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 15x9,5 cm
10736.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Merényi Rudolf (1893-1957): Boldog Új Évet kíván Merényi Rudolf (erotiksu kisgrafika), 1928. Rézkarc, karton, jelzés nélkül, 9,5x6,5 cm, sarkaiban kissé sérült.
10737.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Vegyes Ex Libris tétel (Vigh Jutka mesekönyve, Dr. Lustig István, Paris, Galambos Ferenc, 1937 BUÉK, judaika) Vegyes technika, vegyes méret (Bordás Ferenc, Tempinszky István, Fritz Kühn, Toncz Tibor, Radványi Román Károly, Vadász Endre).
10738.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Csutak Levente (1940-): Ex libris József Attila. Klisé, papír, 14,5x10,5 cm
10739.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10740.

Kikiáltási ár:
800 Ft
10741.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10742.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fery Antal (1908-1994): 50 éves a Miskolci Deszkatemplom, 1988. Linómetszet, papír, 15x10,5 cm
10743.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10744.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft