Zsolnay eozin mázas békakirály. Jelzett, a koronáján sérült, ragasztot... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-eozin-mazas-bekakiraly-Jelzett-a-koronajan-serult-ragasztott-m-7-cm~II2634443
2634443
11271
418
Leírás: Zsolnay eozin mázas békakirály. Jelzett, a koronáján sérült, ragasztott, m: 7 cm
: karap_norbert