Unterweissbach porcelán retró pár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Kur... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Unterweissbach-porcelan-retro-par-Kezzel-festett-jelzett-terv-Kurt-Steiner-minimalis-kop~II2634898
2634898
11388
418
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Unterweissbach porcelán retró pár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Kurt Steiner), minimális kopással, m: 21,5 cm
: pk