Herendi porcelán monumentális, áttört bonbonier, aranyozott díszítésse... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-monumentalis-attort-bonbonier-aranyozott-diszitessel-kezzel-festett-jelze~II2640169
2640169
11158
418
28000
Leírás: Herendi porcelán monumentális, áttört bonbonier, aranyozott díszítéssel kézzel festett jelzett, rózsán apró lepattanás, d: 18, m: 18 cm
: nagy_andras