Herendi gyümölcsmintás vegyes tétel, kézzel festett porcelán, sérült,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-gyumolcsmintas-vegyes-tetel-kezzel-festett-porcelan-serult-hianyos-jelzett-194~II2630939
2630939
11253
418
Leírás: Herendi gyümölcsmintás vegyes tétel, kézzel festett porcelán, sérült, hiányos, jelzett, 1940-es évek.
: nagy_andras