Herendi Rothschild mintás porcelán váza, kézzel festett, , jelzett, ap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Rothschild-mintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-20~II2634909
2634909
11232
418
Leírás: Herendi Rothschild mintás porcelán váza, kézzel festett, , jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm
: pk