Kerámiák Tételek száma: 152
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2459389
11024
418
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Kislány, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 12cm 2459388
11025
418
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Kislány, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 11,5cm 2459572
11026
418
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Gyertyát taró kislány, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 22cm. 2458782
11027
418
500
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Kislány, festett kerámia, restaurált, jelzett, m:15cm 2441694
11028
418
22000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Organikus díszváza Korongozott kerámia. Zöld alapon írókázott, ill. színes mázakkal festett Organikus ábrázolás. Peremeken csorbák. Alján jelzett: GL. m: 24 cm 2621768
11029
418
11000
Art-ceramics
Komlós testvérek Budapest: Szerelmespár. Mázas kerámia jelzett, kopott. m: 20cm 2635590
11030
418
Art-ceramics
Gy. Kamarás Kata (1948-): Csirkét formázó mázas kerámia váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2631701
11031
418
Art-ceramics
Vertel Andrea (1953- ): Pierot, mázas, samottos, fali kerámia, jelzett, hibátlan, 38x33 cm 2631707
11032
418
Art-ceramics
Komlós: Mexikói gitáros. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 28 cm 2631705
11033
418
Art-ceramics
Komlós: Táncosok. Színes mázakkal festett Art Deco kerámia, jelzett, kopásnyomokkal. m: 26 cm 2631703
11034
418
Art-ceramics
Komlós: Mexikói táncosnő. Színes mázakkal festett kerámia. Apró lepattanás az alján. Jelzett. m: 27 cm 2632846
11035
418
4800
Art-ceramics
Simon József ( - ): Mécsestartó. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan. M: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft