Kerámiák Tételek száma: 152
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2523733
11012
418
50000
Art-ceramics
Komlós art deco női fej, mázas kerámia, jelzett, alján csorbával, m: 25 cm 2610868
11013
418
15000
Art-ceramics
Komlós: Libás lány. Színes mázakkal festett Art Deco kerámia, jelzett, apró lepattanással. m: 29 cm 2571563
11014
418
Art-ceramics
Varga Mátyás (1910-2002): Lány szamárral. 1996. Mázas kerámia falplasztika, jelzett, apró máz hibával, 21x17 cm 2571557
11015
418
Art-ceramics
Varga Mátyás (1910-2002): Madách: Az ember tragédiája. Mázas kerámia falplasztika, jelzett, apró máz hibával, d: 18cm 2603112
11016
418
Art-ceramics
Laborcz Mónika: Retró kerámia tál, jelzett, hibátlan, d:19,5cm 2622945
11017
418
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Matyó pár. Színes mázakkal festett, népies Art Deco kerámia, jelzett, kopott, sérült, m: 33cm 2538766
11018
418
Art-ceramics
Fáy Lóránt: Akt. Fehérmázas kerámia, jelzett, kopott, m:32cm 2601055
11019
418
Art-ceramics
Csermák Ferenc (1932- ): Juhász, mázas kerámia, jelzett, kisebb mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2621312
11020
418
Art-ceramics
Nagyné Molnár Zsuzsanna (1977- ): Figurális kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13cm 2419355
11021
418
11000
Art-ceramics
Berzy Katalin (1947- ): Anya gyermekével. Mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm 2532207
11022
418
Art-ceramics
Major Zsuzsa: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett. kisebb mázhibákkal 26 cm 2459569
11023
418
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Kislány, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: