Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 109

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) ~1960. 31db sport díjéremből álló tétel, 29xklf hátlappal T:2,2-
31214.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szomor László (1908-1980) 1949. MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II. kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina
31215.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina
31216.

Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN "Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas" kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Törzsök Károly (1906-1964) 1951. Fáklya Sport Egyesület 1951 / Spartakiád 1953. III. kétoldalas Br díjérem mellszalagon, hátoldalán gravírozva (39mm) + 1955. Falusi Spartakiád fém jelvény (~43x30mm) T:2 patina
31217.

Törzsök Károly (1906-1964) 1951. "Fáklya Sport Egyesület 1951 / Spartakiád 1953. III." kétoldalas Br díjérem mellszalagon, hátoldalán gravírozva (39mm) + 1955. "Falusi Spartakiád" fém jelvény (~43x30mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
~1900. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága jelzett Ag díjérem szalag nélkül, hátlapon K10.000M bajnok 1932 gravírozással, L.E. és Arkanzas gyártói jelekkel. Tervezte: Morelli Gusztáv (1848-1909) (17,02g/0.800/35mm) T:2 patina
31218.

~1900. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" jelzett Ag díjérem szalag nélkül, hátlapon "K10.000M bajnok 1932" gravírozással, "L.E. és Arkanzas" gyártói jelekkel. Tervezte: Morelli Gusztáv (1848-1909) (17,02g/0.800/35mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1902. Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina
31219.

1902. "Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él" kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
~1905. Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - I. díj kétoldalas Br díjérem füllel (33mm) T:2 patina
31220.

~1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - I. díj" kétoldalas Br díjérem füllel (33mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1905. Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12. kétoldalas jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph
31221.

1905. "Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1910-1940. 10db Br atlétikai emlék-és díjérem tétel, egy részük füllel, gravírozva, az egyik (nem eredeti) mellszalagon (10db/9xklf) T:2,2- patina, karc
31222.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1910. Magyar Kárpát Turista SE zománcozott Br jelvény Jelvénygyár BPest Holló u. 24. gyártói jelzéssel (48x54mm) T:2,2- kis zománchiba, egyik sarok hajlott
31223.

~1910. "Magyar Kárpát Turista SE" zománcozott Br jelvény "Jelvénygyár BPest Holló u. 24." gyártói jelzéssel (48x54mm) T:2,2- kis zománchiba, egyik sarok hajlott

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1916-1940. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem, közte diszkoszvetést, gátfutást, távolugrást ábrázoló érmek. Egy részük füllel, gravírozva, az egyik mellszalagon (10xklf) T:2,2- patina, karc, kis ph
31224.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1916-1960. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem tétel, egy részük füllel, gravírozva, rátéttel, az egyik (nem eredeti) mellszalagon (10xklf) T:2,2- patina, karc, kis ü.
31225.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft