Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2638161
31214
418
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) ~1960. 31db sport díjéremből álló tétel, 29xklf hátlappal T:2,2- 2622966
31215
418
Numizmatika
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina 2619601
31216
418
Numizmatika
Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN "Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas" kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina 2622803
31217
418
Numizmatika
Törzsök Károly (1906-1964) 1951. "Fáklya Sport Egyesület 1951 / Spartakiád 1953. III." kétoldalas Br díjérem mellszalagon, hátoldalán gravírozva (39mm) + 1955. "Falusi Spartakiád" fém jelvény (~43x30mm) T:2 patina 2620091
31218
418
6500
Numizmatika
~1900. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" jelzett Ag díjérem szalag nélkül, hátlapon "K10.000M bajnok 1932" gravírozással, "L.E. és Arkanzas" gyártói jelekkel. Tervezte: Morelli Gusztáv (1848-1909) (17,02g/0.800/35mm) T:2 patina 2619729
31219
418
Numizmatika
1902. "Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él" kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina 2623010
31220
418
Numizmatika
~1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - I. díj" kétoldalas Br díjérem füllel (33mm) T:2 patina 2619916
31221
418
Numizmatika
1905. "Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph 2622497
31222
418
Numizmatika
~1910-1940. 10db Br atlétikai emlék-és díjérem tétel, egy részük füllel, gravírozva, az egyik (nem eredeti) mellszalagon (10db/9xklf) T:2,2- patina, karc 2542755
31223
418
Numizmatika
~1910. "Magyar Kárpát Turista SE" zománcozott Br jelvény "Jelvénygyár BPest Holló u. 24." gyártói jelzéssel (48x54mm) T:2,2- kis zománchiba, egyik sarok hajlott 2622530
31224
418
Numizmatika
~1916-1940. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem, közte diszkoszvetést, gátfutást, távolugrást ábrázoló érmek. Egy részük füllel, gravírozva, az egyik mellszalagon (10xklf) T:2,2- patina, karc, kis ph 2622514
31225
418
7500
Numizmatika
~1916-1960. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem tétel, egy részük füllel, gravírozva, rátéttel, az egyik (nem eredeti) mellszalagon (10xklf) T:2,2- patina, karc, kis ü. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft