Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2641690
31202
418
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (~15g/0.800/34mm) és Br sportérem, midkettő mellszalagon (34mm) T:2 patina 2619498
31203
418
Numizmatika
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka 2491527
31204
418
Numizmatika
Garamkeszi János (1936- ) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2 2617835
31205
418
28000
Numizmatika
Gáll Gyula (1939-) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" aranyozott Ag díjérem nyakszalagon, eredeti tokban, a tokon az EB zománcozott fém logója rögzítve (~140g/0.925/70mm) T:1- kis ph. 2585720
31206
418
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "NSC (Nemzeti Sport Club)" egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2 2372650
31207
418
Numizmatika
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943" Zn emlékérem (49mm) T:1- 2371145
31208
418
4600
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1- 2619657
31209
418
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1951. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1- patina 2620365
31210
418
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás 2638175
31211
418
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN aranyozott vívó díjérem 4xklf hátlappal T:2,2- 2620450
31212
418
2200
Numizmatika
Kallós Ede (1866-1950) 1937-1940. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége 1933" kétoldalas sport díjérmek (3xklf) füllel, hátoldalukon gravírozva T:2 patina 2619750
31213
418
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft