Militária

Tételek száma: 63

1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban, igazolvánnyal T:1-
32342.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
32343.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1970-1980. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - 25 éves a fegyvernemi tisztképzés Br festett emlékérem (80mm) T:1-
32344.

~1970-1980. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - 25 éves a fegyvernemi tisztképzés" Br festett emlékérem (80mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1970-1980. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola Br festett emlékérem tokban (70mm) T:1-
32345.

~1970-1980. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" Br festett emlékérem tokban (70mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1980. Kossuth L. Katonai Főiskola - 35 egyoldalas bronz emlékérem (88mm) T:1-
32346.

1980. "Kossuth L. Katonai Főiskola - 35" egyoldalas bronz emlékérem (88mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 2002. Zrínyi Miklós 1620-1664 / A Zrínyi Miklós Katonai Akadémiától kétoldalas, öntött Br plakett (~123-129mm) T:1-
32347.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 2002. "Zrínyi Miklós 1620-1664 / A Zrínyi Miklós Katonai Akadémiától" kétoldalas, öntött Br plakett (~123-129mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
DN Függetlenségi harcz MDCCCXLVIII-IX / A magyar nemzet hű honvédeinek ezüstözött fém emlékérem nemzetiszínű szalagon (33mm) T:2- ezüstözés kopott
32348.

DN "Függetlenségi harcz MDCCCXLVIII-IX / A magyar nemzet hű honvédeinek" ezüstözött fém emlékérem nemzetiszínű szalagon (33mm) T:2- ezüstözés kopott

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
25
32349.

Kikiáltási ár:
800 Ft
5db kitüntetés miniatűr összefűzve, mindegyik miniatűr mellszalagon: 1917. Tiszti Arany Vitézségi Érem aranyozott Br + 1915. Vaskorona Rend hadidíszitménnyel és kardokkal aranyozott Br + 1916. Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal + 1916. Károly - Csapatkereszt + 1917. Sebesültek Érme T:1- 5pcs of decorations miniature with miniature ribbons concatenated: Hungary 1917. Golden Gallantry Medal for Officiers gilt Br + 1915. Order of the Iron Crown with war decoration and swords gilt Br + 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration and swords + 1916. Karl Troop Cross + 1917. Wound Medal C:AU
32350.

5db kitüntetés miniatűr összefűzve, mindegyik miniatűr mellszalagon: 1917. "Tiszti Arany Vitézségi Érem" aranyozott Br + 1915. "Vaskorona Rend hadidíszitménnyel és kardokkal" aranyozott Br + 1916. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" + 1916. "Károly - Csapatkereszt" + 1917. "Sebesültek Érme" T:1- 5pcs of decoration's miniature with miniature ribbons concatenated: Hungary 1917. "Golden Gallantry Medal for Officiers" gilt Br + 1915. "Order of the Iron Crown with war decoration and swords" gilt Br + 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration and swords" + 1916. "Karl Troop Cross" + 1917. "Wound Medal" C:AU

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
13
6db-os szalagsáv-tétel összeöltve, benne 1914. Ezüst Katonai Érdemérem szalagsávja (3x) + 1916. Károly csapatkereszt szalagsávja + 1918. Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára szalagsávja + Német Birodalom 1914. Vaskereszt 2. osztály szalagsávja T:2-3
32351.

6db-os szalagsáv-tétel összeöltve, benne 1914. "Ezüst Katonai Érdemérem" szalagsávja (3x) + 1916. "Károly csapatkereszt" szalagsávja + 1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" szalagsávja + Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" szalagsávja T:2-3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18
Amerikai Egyesült Államok 1991. Koalíciós erők kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:1,1- USA 1991. Coalition forces two-sided, gilt medallion (39mm) C:UNC,AU
32352.

Amerikai Egyesült Államok 1991. "Koalíciós erők" kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:1,1- USA 1991. "Coalition forces" two-sided, gilt medallion (39mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 1922. Az Osztrák Köztársaságért végzett szolgálatokért érdemérem lovagkeresztje, 1. osztály aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti Anton Reitterer adományozói tokban T:1 Austria 1922. Medal of Honor for Services to the Republic of Austria, Knights cross, 1st Class gilt, enamelled Br decoration with ribbon, in original Anton Reitterer case C:UNC
32353.

Ausztria 1922. "Az Osztrák Köztársaságért végzett szolgálatokért érdemérem lovagkeresztje, 1. osztály" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti "Anton Reitterer" adományozói tokban T:1 Austria 1922. "Medal of Honor for Services to the Republic of Austria, Knight's cross, 1st Class" gilt, enamelled Br decoration with ribbon, in original "Anton Reitterer" case C:UNC

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft