Militária

Tételek száma: 63

1914-1916. VI. - Korps Arz a VI. Hadtest sapkajelvénye Báró straussenburgi Arz Artúr parancsnokságának időszakából. Részben zománcozott lemezjelvény (32x27mm) T:2 zománchiba, tűhiány
32318.

1914-1916. "VI. - Korps Arz" a VI. Hadtest sapkajelvénye Báró straussenburgi Arz Artúr parancsnokságának időszakából. Részben zománcozott lemezjelvény (32x27mm) T:2 zománchiba, tűhiány

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
33
~1915. Vitézségi érem mellszalagja szalagsávval + 1941. Délvidéki Emlékérem mellszalagja használt, szép állapotban Hungary ~1915. War ribbon and miniature ribbon + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary decorations ribbon in used, nice condition
32319.

~1915. Vitézségi érem mellszalagja szalagsávval + 1941. "Délvidéki Emlékérem" mellszalagja használt, szép állapotban Hungary ~1915. War ribbon and miniature ribbon + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" decoration's ribbon in used, nice condition

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal zománcozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval T:2- zománchibák / Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled Ag decoration on ribbon, without hallmark C:VF enamel errors NMK 178.
32320.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" zománcozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval T:2- zománchibák / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, without hallmark C:VF enamel errors NMK 178.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
32321.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1917. IV. Károly aranyozott, részben zománcozott Br miniatűr kitűző, rajta a K betű mozgatható (16x15mm) T:1-,2 Hungary ~1917. Karl IV gilt, partially enamelled Br miniature badge, the K is movable C:AU,XF
32322.

~1917. "IV. Károly" aranyozott, részben zománcozott Br miniatűr kitűző, rajta a "K" betű mozgatható (16x15mm) T:1-,2 Hungary ~1917. "Karl IV" gilt, partially enamelled Br miniature badge, the "K" is movable C:AU,XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
22
1917. Károly Arany Vitézségi Érem kitüntetés aranyozott Br miniatűrje kitűzőn T:2 Hungary 1917. Gold Medal for Bravery decorations gold plated Br miniature badge C:XF
32323.

1917. "Károly Arany Vitézségi Érem" kitüntetés aranyozott Br miniatűrje kitűzőn T:2 Hungary 1917. "Gold Medal for Bravery" decoration's gold plated Br miniature badge C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:3 Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration without hallmark, on ribbon. Sign.: Kautsch C:F NMK: 306.
32324.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:3 Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark, on ribbon. Sign.: Kautsch C:F NMK: 306.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya ezüstözött Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:3 ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class silvered Br decoration without ribbon and ear C:F edge error NMK 306.
32325.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:3 ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" silvered Br decoration without ribbon and ear C:F edge error NMK 306.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 kis patina  Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small patina  NMK 310.
32326.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 kis patina Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small patina NMK 310.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés kettő sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.
32327.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés kettő sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1923. III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel hadifém és Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class war metal and Br decoration with ribbon C:XF NMK 357.
32328.

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" hadifém és Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" war metal and Br decoration with ribbon C:XF NMK 357.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
16
1935. A Magyar Érdemrend Tisztikeresztje jelzetlen zománcozott kitüntetés függőleges tűvel, eredeti, jó állapotú tokban (rajta apró ragasztónyomok, belső ragasztása féli elengedett) (31,58g) T:2 medallionon ragasztásnyom, kis szennyeződés / Hungary 1935. Hungarian Order of Merit, Officers Cross enamelled decoration without hallmark, with vertical pin, in original, nice case (small gluemarks on it, half of its internal gluing is released) (31,58g) C:XF gluemark on the medallion, dirt NMK 377.
32329.

1935. "A Magyar Érdemrend Tisztikeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés függőleges tűvel, eredeti, jó állapotú tokban (rajta apró ragasztónyomok, belső ragasztása féli elengedett) (31,58g) T:2 medallionon ragasztásnyom, kis szennyeződés / Hungary 1935. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross" enamelled decoration without hallmark, with vertical pin, in original, nice case (small gluemarks on it, half of its internal gluing is released) (31,58g) C:XF gluemark on the medallion, dirt NMK 377.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft