Aranyozott ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített gyűrű, jelzett, m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000028/Aranyozott-ezustAg-ornamentikus-mintaval-diszitett-gyuru-jelzett-meret-55-netto-7-4-g~II2633979
2633979
19192
418
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,4 g
: karap_norbert