https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000002/1928-Magyar-kisebbseg-Nemzetpolitikai-szemle-VII-evf-I-felev-Szerk-Jakabffy-Elemer-Will~II2635683
2635683
14642
418
Printed Materials
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
1928 Magyar kisebbség. Nemzetpolitikai szemle. VII. évf. I. félév. Szerk. Jakabffy Elemér, Willer József, Sulyok István. Lugos, 1928, Husvéth és Hoffer, VII+471+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg