Képkeretek Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2493599
12482
418
900
Frames
Régi üvegezett fa keret, erdélyi népviseletet ábrázoló ofszet nyomattal, keret hátoldalán Kalotai Elemér üveges és képkeretező 1940 körüli címkéjével, keret kopott, belső méret: 23,2×18,7 cm 2603941
12483
418
Frames
2 db ezüstözött fém képkeret, Képméret 14x18 cm 2606447
12484
418
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret szövetképpel, belső méret: 90x60 cm. Sarkaiban és éleinél apró sérülésekkel. 2637916
12485
418
Frames
Mme Vigee Lebrun, nyomat. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, látható méret: 38,5x28,7 cm 2637906
12486
418
Frames
Falkavadászat, nyomat. Üvegezett, dekoratív fakeretben, látható méret: 15,5x24 cm 2637900
12487
418
Frames
I Ferenc József nyomat. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, dekoratív paszpartuban, belső méret: 39x29 cm 2637872
12488
418
Frames
Régi art deco fém üvegezett képkeret fiú portréval, apró kopásnyomokkal, látható méret: 23,4x16 cm 2638823
12489
418
Frames
2 db dekoratív, ovális, üvegezett fakeret, áttört ornamentikával, Szendrey Júlia és Petőfi Sándor nyomatokkal, látható méret: 20,5×17 cm. 2480219
12490
418
Frames
Dekoratív képkeret gobelinnel. Kopott, sérült. 41x32cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: