Major Dezső: Az örs megteremtése. Cserkészörsvezetők könyve I. rész. Őrsvezetői könyvsorozat 1. sz. Bp., 1931., Magyar Cserkészszövetség. Kopott, kissé foltos félvászon-kötés, egy szakadt lappal.