4 személyes Bavaria mokkás készlet, jelzett, erősen kopott. (Kanna, te... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/4-szemelyes-Bavaria-mokkas-keszlet-jelzett-erosen-kopott-Kanna-tejkionto-4-db-csesze-6~II2637533
2637533
11916
418
Flea Market
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: 4 személyes Bavaria mokkás készlet, jelzett, erősen kopott. (Kanna, tejkiöntő, 4 db csésze, 6db alj)
: pk