https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~1000020/Dr-Artner-Edgar-A-egyhazi-evnek-unnepeinek-es-szertartasainak-kimerito-leirasa-es-magy~II2642283
2642283
17214
418
Books: Religion
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
LeÃrás:
Dr. Artner Edgár: A egyházi évnek, ünnepeinek és szertartásainak kimerÃtÅ‘ leÃrása és magyarázata a művelt közönség számára. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg