Könyvek: Vallás

Tételek száma: 39

Trarich, Anton: Unio Coelestis. Das him[m]lische Perlein oder Leben des hochheiligen unnd Englischen Kirchenlehrers Thomae Von Aqvin. Wienn, 1677., Leopold Voigt, 13 sztl. lev.+374+1 p.+12 (rézmetszetű tábla, közte egy kihajtható ábrával) t. Borító nélküli példány, foltos lapokkal, intézményi bélyegzéssel, 7 tábla kijár, 1-2 tábla laza.
17196.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Dr. Balics Lajos: A római katholikus egyház története Magyarországon I. kötet, 1885. Bp., Szent István király koronáztatásától Szent László király haláláig. 1000-1095. és II/1. kötet 1888. Bp., Kálmán királytól az Árpádház kihaltáig 1195-1301. Kiadja a Szent István Társulat. Mindkét kötet félbőr kötésben, kissé kopott, gerincnél szakadozott.
17197.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Bp., 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p.+16 t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17198.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
17199.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Roskovics Ignác: Görög katholikus katekizmus vagyis a keresztény tanítás elemei. A munkácsi és egri megyei katekizmusok után a katholika egyház görög rendjéhez alkalmazva. Debrecen, 1864., Telegdi Lajos, 164+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlap szélén apró hiánnyal.
17200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15
M. LAbbé Herbet: LImitation de Jésus-Christ meditée. I-II. köt. Paris, 1914., Librairie Victor Lecoffre. Franica nyelven. Átkötött félvászon-kötésekben.
17201.

M. L'Abbé Herbet: L'Imitation de Jésus-Christ meditée. I-II. köt. Paris, 1914., Librairie Victor Lecoffre. Franica nyelven. Átkötött félvászon-kötésekben.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Prohászka Ottokár: Föld és ég I-II. köt. Kutatások a geológia és theológia érintkező pontjai körül. I-II. köt. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái III-IV. köt. Bp.,[1927],Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17202.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Korán. Fordította: Simon Róbert. Főszerk.: Hahn István. Prométheusz könyvek 17. Bp., 1987, Helikon. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
17203.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17204.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17205.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csávossy Elemér: A századok nagy jele. A Jézus szíve-tisztelet mivolta, gyakorlata és jelentősége. Bp., 1942, Korda Rt., 1 t. + 396 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
17206.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17207.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft