17076.
418. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
Csiki Ernő: Magyarország bogárfaunája I., Bp, 1905-1908, Csíki Ernő kiadása (Dugonics-Nyomda, Szeged), 546 p.Írta és a M. Nemzeti Múzeum támogatásával kiadja: Csiki Ernő a Magyar Nemzeti Múzeum segédőre. 140 szövegrajzzal, az író előszavával. Az új bogarak jegyzékével, tárgymutatóval, javítandók lustrumával. Korabeli bordázott, aranyozott, félbőr kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel és borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel, két lap tetején apró, szöveget nem érintő sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Ritka!