https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000015/Antall-Jozsef-Az-europai-orvostudomany-es-gyogyszereszet-emlekei-1981-Corvina-Szines-fot~II2638440
2638440
17102
418
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Antall József: Az európai orvostudomány és gyógyszerészet emlékei. 1981, Corvina. SzÃnes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papÃr védÅ‘borÃtóval. ElsÅ‘ lapon kisebb tollfirka, egyébként szép állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg