Lándor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben sorozat II. kötete: Északon és Délen. Bp., 1916, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, lapok kijárnak, kopottas állapotban.